Anasayfa İnsan Kaynakları
Gökbim Gökbim
Kurumsal
KurumsalHakkımızda
Gökbim Yazılım olarak firmamız barkod danışmanlığı hizmetlerini sürdürmektedir. Mağaza, market, restoran ve üretim işletmeleri için OT/VT (otomatik veri toplama tanıma) sistem çözüm projeleri de sunmaktadır.

Restaurant sistem çözümlerimiz, işletmedeki yemeğin ürün reçetesinin hazırlanmasından, Pocket PC cihazlarıyla sipariş toplama aşamasına kadar bütün işlemleri takip etmek üzere hazırlanmıştır. Masa, adisyon ve garson takibi yapılabilir. Rezerve işlemler, cari hesap işlemleri düzenlenebilir. Yapılan her yemeğin maliyeti hesaplanabileceğinden kar-zarar analizleri ve envanter raporları alınabilir.

Mağaza ve market sistemleri, ürünün sipariş aşamasında alınan iskontolardan, müşteriye uygulanan promosyon takibine kadar, ürünleri barkod temeline uygun olarak kontrol altında tutarken, her bir ürün için istenebilecek değişik türdeki karlılık raporlarıyla karar verme sürecini kolaylaştırır. Etiket basımı, terazi ve kasa iletişimleri, fiyat gör cihazları kiosklar, el terminalleri ile anlık veri aktarım olanağının yanında ayrı depoların tabikini de yapabilen sistemler hizmet kalitesini üst düzeye çıkarır. Ayrıca sıcak satış yapan firmalar için mobil çözümlerle haraket olanağı sağlanmaktadır.

Vizyonumuz;
Gökbim; sektöründe daima öncü olmayı ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerlemeyi hedef edinmiştir. Kurumsal kimliğine yakışır bir şekilde hizmet vermek, profesyonel kadrosuyla yeni projelerde yer almak en temel prensiplerindendir.
Bulunduğu bölgeyle sınırlı kalmayıp ülke içinde ve dışında, stok takip sistemlerini yaygınlaştırarak online iletişimdeki yerini bütün firmaların almasını sağlamaktır. Makroekonomi içerisinde yer alan küçük veya büyük ölçekli tüm işletmelerin barkod sistemlerini tanımasına katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz;
Bilgi teknolojileri alanında yeni ürün ve hizmetler sunmak, yatırımlarıyla istihdam oluşturmaktır. Farklı değer sistemlerine sahip projeler yaratmak ve müşteri beklentilerine cevap vererek büyümektir.

Toplumsal ekonomiye katkı sağlamak Gökbim’in öncelikleri arasında yer almaktadır.

 
Gizlilik | Kullanım Şartları | Site Haritası Bu site içinde yeralan bütün görsel ve metinsel dokümanlar Gökbim Yazılım & Barkod Sistemlerin'e aittir. Her hakkı saklıdır 2012 © Web Tasarımhttp://www.marjin.net